Chcesz zmienić swoją kuchnię? Nie kupuj nowej

Blaty kuchenne

ORYGINALNE BLATY  RESOPAL® IDEAL

Estetyka i funkcjonalność
Najbardziej klasycznym miejscem zastosowania laminatów RESOPAL® są bez wątpienia blaty kuchenne. Żaden materiał nie jest lepiej dopasowany do takich zastosowań. Blaty RESOPAL® zawdzięczają swój sukces unikalnej mieszance perfekcyjnych właściwości, z nieograniczonymi możliwościami designerskimi. Co pozwala na wykonywanie najcięższych prac w kuchni, ze stylem.

Łatwa do czyszczenia powierzchnia
Blaty RESOPAL® są niewrażliwe na chemikalia powszechnie stosowane w gospodarstwach domowych, powierzchnia jest odporna na zarysowania oraz temperaturę, aż do 230°C. Pokrycie blatów RESOPAL® jest higieniczne i bezpieczne w kontakcie z produktami spożywczymi, wodoodporne i łatwe do czyszczenia. Wszystkie te cechy sprawiają, że kuchnia wygląda jak nowa przez wiele lat.  Dodatkową zaletą jest łatwość obróbki oraz montażu.

Sensual optics and feel
Blaty RESOPAL® nie tylko ustanowiły koncept nowoczesnej kuchni, ale nadal są siłą napędową rozwoju dla kuchennej estetyki. Blat RESOPAL® – 38mm płyty wiórowej pokrytej 0.8 mm laminatu RESOPAL® uformowanego na krawędzi, z linią ścinającą wodę. Większe grubości są dostępne na zapytanie.

Formaty
Blaty są dostępne na bieżącym stanie magazynowym w wymiarach 3650 mm długości oraz 600 i 1210mm szerokości..

Koncept logicznego designu
RESOPAL® wraz z firmą Respol przedstawia identyczne powierzchnie dla perfekcyjnej harmonii kolorów. Dostępność laminatów oraz wkładów do listew przyblatowych Rehau Express Transparent w kolorystyce blatowej, pozwala na jednorodne wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami.

Design
Podwójne zaoblenie R 3mm.
3mm promień na krawędzi blatów jest możliwy do uzyskania na większości dekorów RESOPAL®. Dzięki najwyższej jakości laminatu jest możliwe uzyskanie zaoblenia R 1.5 mm.